W skład okręgu wyborczego nr 4 wchodzą następujące dzielnice: Brętowo, Młyniska, Strzyża, Wrzeszcz Dolny oraz Wrzeszcz Górny.
1. BRĘTOWO
Liczba mieszkańców- 7665
Jest to dzielnica Gdańska składająca się z dwóch osiedli: Niedźwiednika oraz Matemblewa. Pięknie położona na morenowych wzgórzach, na skraju Lasów Oliwskich oraz nad potokiem Strzyża. Na terenie Brętowa znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej. Sanktuarium to jest jedynym sanktuarium pod tym wezwaniem na świecie.
W skład Brętowa wchodzą następujące ulice: Dolne Migowo, Dolne Młyny, Giedroycia, Góralska, Górzysta, Heringa- Gruzińskiego, Karskiego, Leśna Góra, Matemblewska, Mazowiecka, Niedźwiednik, Nowiec, Ogrodowa, Podkarpacka, Potokowa, Rondo im. Św.Jana De La Salle. Słowackiego/od nr 83 do nr 155 nieparzyste i od nr 92 do nr 130 parzyste/, Tischnera, Waldorffa, Wichrowe Wzgórza, Zielone Wzgórza.
Liczba mieszkańców- 3138
Jest to osiedle położone nad Martwą Wisłą. Zabudowę tworzą zarówno budynki mieszkalne, jak i przemysłowe. W skład osiedla wchodzi także wyspa Ostrów. Na terenie osiedla znajdują się tereny stoczniowe.
W skład osiedla wchodzą następujące ulice: Chwaszczyńska, Jana z Kolna /od nr 31 do końca/, Marynarki Polskiej /od nr 132 do końca/, Na Ostrowiu, Okrąg, Reja, Swojska, Twarda, Zielony Trójkąt.
3. STRZYŻA
Liczba mieszkańców- 5622
Osiedle swoją nazwę zawdzięcza biegnącemu przez nie potokowi. Potok Strzyża jest dopływem Wisły. Na terenie osiedla dominuje niska zabudowa mieszkaniowa.
W skład osiedla wchodzą następujące ulice: Aleja Grunwaldzka /od nr 203 do nr 244/, Aleja Wojska Polskiego, Arciszewskiego, Chopina, Chrzanowskiego /od nr 15 do końca/, Fitelberga, Glinki, Gomółki, Hubala, Karłowicza, Kiepury, Kisielewskiego, Kmieca, Kolberga, Lindego, Lipińskiego, Ludowa, Moniuszki, Nowowiejskiego, Plac Maczka, Plac Piłsudskiego, Rolna, Różyckiego, skwer Gałuszki, Sychty, Sygietyńskiego, Szymanowskiego, Wilka- Krzyżanowskiego, Wita Stwosza / nr 75,77, 81 i od nr 108 do nr 112 parzyste/ , Zamenhofa, Żeglarska, Żeleńskiego.
Liczba mieszkańców: 25503
Wrzeszcz to jedna z najstarszych dzielnic Gdańska. Od 2010 roku Wrzeszcz został podzielony na Wrzeszcz Górny i Dolny. Nazwa Wrzeszcz pochodzi od słów Wrest i Wrzost, co oznacza wrzos, gdyż na terenie dzielnicy był las z wrzosowiskiem.
W skład Dolnego Wrzeszcza wchodzą następujące ulice: Aldony, Aleja Hallera (od nr 10 do nr 140 parzyste i od nr 17 do nr 209 nieparzyste), Aleja Legionów, Baczyńskiego, Biała, Bohomolca, Chrobrego, Daliowa, Danusi, Deotymy, Dubois, Dzielna, Dzwigowa, Fredry, Gołębia, Górnicza, Grażyny, Grudziądzka, Grzegorza z Sanoka, Kilińskiego, Kliniczna, Klonowicza, Kochanowskiego, Koksowa, Kolonia Urody, Kolonia Żeńcy, Konrada Wallenroda, Konwalii, Kopalniana, Kościuszki, Kraszewskiego, Krzemienieckiej, Kubacza, Kunickiego, Leczkowa, Lelewela, Lengnicha, Lilii Wenedy, Lwowska, Małoogrodowa, Manifestu Połanieckiego, Mickiewicza, Mierosławskiego, Modrzewiowa, Modrzewskiego, Nad Stawem, Niemcewicza, Okrzei, Ostroroga, Pestalozziego, Plac Komorowskiego, Plac O’Rourke, Plac Wybickiego, Poprzeczna, Próżna, Prusa, Pstrowskiego, Racławicka, Reja (od nr 9 do nr 22), Saperów, Sochaczewska, Strakowskiego, Wajdeloty, Waryńskiego (od nr 9 do nr 39), Winogronowa, Wrzeszczańska, Wyspiańskiego, Zaścianek, Zawiszy Czarnego, Zbyszka z Bogdańca, Zygmunta Augusta, Żeliwna, Żywiecka.
5. WRZESZCZ GÓRNY
Liczba mieszkańców: 24697
Wrzeszcz położony jest w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych, obejmujących Trójmiasto. Wzdłuż alei Grunwaldzkiej, przy której znajduje się centrum dzielnicy, przebiega wiele linii autobusowych i tramwajowych. Na dworcu we Wrzeszczu zatrzymują się niemal wszystkie pociągi dalekobieżne oraz SKM. Poprzez ul. Słowackiego można dostać się do obwodnicy trójmiejskiej oraz portu lotniczego.
Zabudowa dzielnicy jest bardzo zróżnicowana. Budownictwo mieszkaniowe zaczęło powstawać w XVIII wieku. Początkowo osiedlali się we Wrzeszczu bogaci mieszkanie. Część z ich rezydencji przetrwała po dziś dzień, m.in. na ul. Jaśkowa Dolina.
W skład Górnego Wrzeszcza wchodzą następujące ulice: Akacjowa, Aleja Grunwaldzka /od nr 1 do nr 201 nieparzyste i od nr 2 do nr 192 parzyste/, Aleja Zwycięstwa /od nr 16/17 do nr 32/, Aleja hallera/ od nr 2 do nr 8 parzyste/, Aleja Żołnierzy Wyklętych, Barokowa, Batorego, Białoszewskiego, Bohaterów Getta Warszawskiego, Bracka, Brożka, Brzozowa, Ceglana, Chrzanowskiego /od nr 1 do nr 14/, Czarna, Czarnieckiego, De Gaulle’a, Dekerta, Dmowskiego, Do Studzienki, Falista, Fiszera, Gomulickiego, Gotycka, Grodzieńska, Hemara, Jarowa, Jaśkowa Dolina /bez nr 101, 105, 130/, Jesionowa, Kolonowa, Kolejarzy, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Kossaka, Kręta, Lendziona, Leśny Stok, Łukasiewicza, Makuszyńskiego, Małachowskiego, Matejki, Matki Polki, Miedziana, Migowska, Miszewskiego, Na Wzgórzu, Narutowicza, Norwida, Obywatelska, Olszewskiego, Ostrowskiej, Partyzantów, Pawłowskiego, Pileckiego, Piramowicza, Plac Kołodziejskiego, Pniewskiego, Podleśna, Politechniczna, Puszkina, Renesansowa, Reymonta, Rodzinna, Romańska, Romera, Secesyjna, Siedlicka, Sienkiewicza, Skwer im. Anny Walentynowicz, Słowackiego /od nr 1 do nr 81 nieparzyste i od nr 2 do nr 90 parzyste/, Sobieskiego, Sobótki, Sosnowa, Srebrniki, Stachury, Staszica, Suwalska, Syrokomli, Topolowa, Traugutta /od nr 16 do nr 102 parzyste i od nr 31 do nr 121 nieparzyste/, Trawki, Uphagena, Waryńskiego / od nr 1 do nr 8 i od nr 40 do końca/, Wassowskiego, Wileńska /od nr 1 do nr 35 nieparzyste i od nr 2 do nr 42 parzyste/, Wincentego Pola, Własna Strzecha, Wróblewskiego, Współczesna, Zabytkowa, Zator Przytockiego, Zubrzyckiego.